Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dnes jsme se jeli podívat na mezinárodní výstavu psů v Letňanech. Bronwynku jsme vzali s sebou a setkali jsme se tam s bráškou Bastienem a jeho paničkou Lenkou.

Myslela jsem si, že Bronwynka si bude s radostí s Bastienem hrát, ale tak tomu nebylo. Ačkoliv miluje všechny pejsky a hned mě ke každému tahá, tak zde mne nemile překvapila. Ona na něj několikrát zavrčela. Neumím si to vůbec vysvětlit…že by sourozenecká rivalita ? Nebo stres z toho množství lidí a psů? Nevím, ale radost z toho opravdu nemám.

Mám takový pocit, že Bronwynka si z výstavy moc kladných zážitků neodnesla. Bylo tam neuvěřitelné kvantum lidí a bylo vidět, že se chvílemi i bojí jít dál. Nedivím se jí, protože i mně to nebylo příjemné. Vcelku jsme toho ani moc neviděli, protože jsme se bavili s Lenkou a u toho jsme pokukovali po goldenech v kruhu. Nebylo ale nic pořádně slyšet a kolikrát jsem nevěděla, co se to tam děje, proč mají někteří stužku bílou, jiní modrou, nevím…

Ani jsme neviděli v kruhu Zazu, protože než bychom našli špringry, tak už si určitě odjížděla domů s V1. Každopádně jsme nakoupili zase nějaké blbůstky jako hračky, kosti na zuby, pamlsky a tak.

Jsem moc ráda, že jsem měla tu možnost vidět Bronwynky brášku. Je opravdu moc krásný a od pohledu je to dobrák. Oproti Brony je to strašný kliďas, až jsem chvílemi záviděla, když mě Brony co minutu odtáhla kamsi pryč, zatímco Bastien ležel věrně u nohou své paničky. Byla opravdu neposedná a myslím, že je z toho dost vystresovaná, bohužel. Bastien a Broninka jsou si podobní, je vidět, že to jsou sourozenci. On je možná trošku víc hubený, ona zase trošku oplácaná.

Cestu domů celou proštěkala Naštěstí to máme autem poměrně blízko domovu, takže jsme její naříkání přežili bez nehody. Poprvé jsme ji totiž zkusili na cestu dát v autě dozadu, jak se psi vozí. Jí se to ale nelíbilo. Ale teď už spokojeně spinká, tak snad se z toho vzpamatuje.

Výstava sice vypadala pěkně, ale musím se přiznat, že nesrovnatelně více se mi líbila ta v Mladé Boleslavi, která byla open air. Tam to množství lidí zaniklo, zatímco zde bylo až moc těsno. Musím tedy chodit víc mezi davy lidí, aby se příště Brony nebála.

 

Máme fotky - viz fotogalerie 12 - dostanete se do ní např. kliknutím na tuto fotku

Obrazek

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář